Baza Leków

RUMEN TABS DLA TWOJEGO PSA

REDAKCJA ZOOVIT

Preparat Rumen Tabs opiera się na trzech głównych składnikach, które są niezwykle istotne dla funkcjonowania układu pokarmowego psa. Do tych składników można zaliczyć:

  • drożdże piwne, czyli cenne źródło witamin z grupy B, jak również biotyny i innych mikro i makroelementów. Stanowią one naturalny probiotyk.
  • witamina C, mająca działanie odtruwające, naturalny przeciwutleniacz i niezwykle cenny składnik diety każdego zwierzęcia, stymuluje organizm i zapewnia mu prawidłowe funkcjonowanie.
  • żwacz, czyli jeden z tak zwanych przedżołądków u przeżuwaczy. Jest on bardzo cennym źródłem pierwotniaków, bakterii oraz innych drobnoustrojów, które stymulują pracę jelit czy wzmagają apetyt zwierzęcia.

RUMEN TABS - ULOTKA

Preparart Rumen Tabs stanowi źródło drobnoustrojów oraz baterii, które są niezbędne do właściwego funkcjonowania układu pokarmowego u psów. Jako składnik w pełni naturalny, zalecany jest w szczególności zwierzętom, które mają przebyte choroby przewodu pokarmowego, były w przeszłości leczone antybiotykami, ich żywienie opierało się na gotowych suchych karmach, a także te z wyjałowionym przewodem pokarmowym.

Stosowanie preparatu jest zalecane również w profilaktyce jako zdrowy i bezpieczny zamiennik suszonych żwaczy jagnięcych czy wołowych.

Rumen Tabs wpływa pozytywnie na perystaltykę jelit, zapobiega wyjadaniu przez psy różnego rodzaju odchodów zwierzęcych czy padliny, a także wzmaga apetyt.

Tabletki w dużym stopniu tonizują przewód pokarmowy, a także trzustkę czy wątrobę oraz wzmagają łaknienie. Drożdże piwne zawarte w ich składzie stanowią naturalny probiotyk, który jest idealnym źródłem między innymi selenu czy biotyny. Dodatek witaminy C sprawia, że organizm psa jest dodatkowo stymulowany, co umożliwia przeprowadzenie procesów odtruwających.

W składzie preparatu znajdują się przede wszystkim materiały paszowe, zarówno pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego czy mineralnego. Zapewnia to w pełni naturalne i bezpieczne działanie.

RUMEN TABS - DAWKOWANIE

Regularne podawanie preparatu sprawia, że układ pokarmowy psa działa aktywnie, powoduje pobudzenie apetytu i ogólnie poprawia funkcjonowanie organizmu oraz wzmacnia jego odporność. Dawka Rumen Tabs zależy od wieku oraz wagi zwierzęcia.

  • małe psy: max. 1-2 tabletki na dobę,
  • średnie psy: max. 2-4 tabletki na dobę,
  • duże psy: max. 4-6 tabletek na dobę,
  • bardzo duże psy: max. 6-8 tabletek na dobę.

RUMEN TABS DLA SZCZENIAKA

Wiele osób boryka się z problemem jedzenia odchodów przez ich czworonogi. Jest to zazwyczaj związane z mikroflorą jelitową, czyli bakteriami, które są odpowiedzialne za proces trawienia. W sytuacji, kiedy jest ich zbyt mało, pies spożywa odchody innych zwierząt, ponieważ tam jest ich pod dostatkiem. W takiej sytuacji najlepiej jest sięgnąć po probiotyk, który może być przepisany przez weterynarza lub podawać żwacza. Rumen Tabs sprawi, że w szybki i skuteczny sposób można pozbyć się problemu i poprawić jakość życia naszego czworonoga. Pierwsze efekty kuracji widać już po pierwszych dniach stosowania tabletek.

RUMEN TABS GDZIE KUPIĆ, CENA 

Suplement Rumen Tabs jest dostępny w asortymencie dobrych sklepów zoologicznych, a jego cena nie powinna przekraczać 10 złotych.

Kup ten lek w sklepie internetowym:
MIKITA Rumen tabs - preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
Najniższa cena w sklepie:
Zobacz
Komentarze (0)