Inne

Karmy dla zwierząt marki premium – poznaj Royal Canin

REDAKCJA ZOOVIT

Odpowiednie żywienie zwierząt domowych to gwarancja ich zdrowia, siły i dobrej kondycji. Obok codziennego ruchu i stałego dostępu do świeżej wody, to właśnie dobrze dobrana karma jest istotnym elementem wpływającym na samopoczucie pupila. Poznaj Royal Canin– wysokiej klasy pożywienie dla czworonogów.

Sucha karma to podstawy element żywienia psów i kotów. Odpowiednio dobrany skład dostarcza zwierzętom potrzebnej dawki energii i niezbędnych dla zdrowia substancji. Zaproponuj swojemu pupilowi produkty najwyższej jakości, aby mieć pewność, że będą one dostosowane do wielkości, rasy oraz wieku psa lub kota. Dzięki takiemu żywieniu twój ulubieniec otrzyma wszystko to, czego potrzebuje jego organizm. Duży wybór produktów Royal Canin znajdziesz na stronie empik.com/marka/royal-canin.

Karmy premium dla psów – czym różnią się od zwykłych psich chrupek?

Karma dla psów powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i doświadczenia lekarzy weterynarii oraz hodowców zwierząt. Pożywienie klasy premium odznacza się doskonale dobranymi proporcjami poszczególnych makro- i mikroskładników. To przede wszystkim karma o dużej zawartości mięsa, do produkcji której wybiera się dobre gatunkowo składniki (mięso lub ryby w czystej postaci, a nie produkty odzwierzęce). Nie może w niej zabraknąć tłuszczy (DHA, Omega-3 i EPA, które wpływają na odporność zwierzęcia), warzyw i owoców, witamin oraz substancji mineralnych.

Karma dla szczeniaka – odpowiednia dla rosnącego organizmu pupila

Seria produktów dla szczeniąt to karmy dostosowane do potrzeb rosnącego organizmu młodego czworonoga. Karma dla psa z serii Puppy to dobrze zbilansowane posiłki suche i mokre, dzięki którym twój ulubieniec otrzyma komplet niezbędnych witamin i minerałów, a także budulec dla rosnących kości i mięśni. Wielkość kawałków jest tak dobrana, aby zwierzę mogło bez trudu pobrać i przegryźć pokarm. Gdy wybierasz karmę premium, zapewniasz swojemu szczeniakowi zdrowy start w przyszłość.

Royal Canin – karma dla kota premium

Marka Royal Canin ma w swojej ofercie także pożywienie dla kotów domowych. Dobrze zbilansowane karmy wspomagają zdrowie dobrą kondycję pupila oraz jego samopoczucie. Wśród specjalnych serii znajduje się pożywienie dla kotów po sterylizacji, które zawiera składniki wpierające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych dla kociąt, a także dla kotek w okresie ciąży i laktacji. Karma posiada odpowiednie dla kotów ilości białka, tłuszczu oraz L-karnityny, która wykazuje korzystny wpływ na metabolizm lipidów. Dodatek niezbędnych witamin: A, E, D3 oraz żelaza, jodu, miedzi, manganu, cynku i selenu pozytywnie wpływają na stan organizmu pupila i zaspokajają jego wyjątkowe potrzeby, zmieniające się na różnych etapach życia.

Royal Canin – karma dla zwierząt o szczególnych wymaganiach

Producent ma także w swojej ofercie linie specjalistycznych karm przeznaczonych dla zwierząt o określonych wymaganiach, np. karmy dla psów z problemami gastrycznymi lub pożywienie dla zwierząt z alergią. Wśród nich znajdują się produkty żywieniowe dla konkretnych ras psów i kotów, np. dla kociąt British Shorthair, karma dla kota Maine Coon lub psów rasy Yorkshire Terrier.

Wybierz dla swojego pupila najwyższej jakości karmę firmy Royal Canin i zapewnij mu komplet składników idealnie dopasowanych do jego potrzeb. Dzięki temu jego mięśnie i kości będą zdrowe, sierść lśniąca, a zwierzę będzie miało dużo energii i chęci do zabawy.

Artykuł partnera

Zobacz
Komentarze (0)